frekans39
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: HOŞGELDİNİZ ::.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Arda idol olacaktır"

2 posters
YazarMesaj
nightmare39
Co-Admin
Co-Admin
nightmare39

Erkek

"Arda idol olacaktır" Empty
MesajKonu: "Arda idol olacaktır"   "Arda idol olacaktır" EmptyÇarş. Mart 04, 2009 7:56 pm

"Arda idol olacaktır" Arda%2Bturan
Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Arda'nın Galatasaray'da idol olarak futbolu bırakacağına inandığını söyledi. Korkmaz, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısıda, Arda'nın kendisi hakkında basında yer alan açıklamalarıyla ilgili bir soru üzerine, "Arda'ya, sözleri için teşekkür ediyorum. O da şu anda takımda bulunan
birkaç oyuncu gibi altyapıdan yetişti. Galatasaray'da idol olarak bırakacağına inanıyorum" yanıtını verdi.
Galatasaray'da teknik direktörlüğe başlayalı 8-9 gün olduğunu dile getiren Bülent Korkmaz, oynadıkları iki maçı kazanmalarının camia için çok büyük moral olduğunu ifade etti. Bunu devam ettirmek istediklerini anlatan Korkmaz, "Takım olarak buna inanıyoruz. Zor bir periyoda giriyoruz. Bizler takım olarak bunun bilincindeyiz. O zor periyotta Galatasaray takımı olarak en iyi yerlere geleceğimize inanıyoruz" diye konuştu.
Her oyuncusuyla olduğu gibi Lincoln ile de birebir konuşmalar yaptığını anlatan Kokmaz, "Lincoln, maçın skorunu değiştirebilecek çok değerli ve önemli bir oyuncu. Lincoln'un takıma katkısını sizler de biliyorsunuz, kendisi de biliyor. Lincoln'den memnunum. Konyaspor maçında 90 dakika sahada olması da beni memnun etti" ifadesini kullandı.
Oyuncularıyla dün akşam bir yemek yediklerinin hatırlatılması üzerine Bülent Korkmaz, "Galatasaray camiasında 24-25 sene futbolculuk hayatım oldu. Şimdi teknik direktörlüğe başladım. Galatasaray her zaman başarılı olan bir camia. Futbolcuların psikolojik motivasyonları çok önemli. Bizim onlara, yaklaşımımız moral ve peformanslarını yükseltir. Benim yemek borcum vardı, onu ödedim. İnşallah bu tür yemekler sık sık olur" şeklinde konuştu. Bülent Korkmaz, Galatasaraylı taraftarlardan, Bordeaux maçında olduğu gibi stadı doldurmalarını istedi. Korkmaz, Meira'ya gelen transfer teklifleriyle ilgili bir soruyu,
"Galatasaray'da her oyuncu değerli ve önemlidir. Buradaki her oyuncuya dünyanın her takımından teklif gelebilir. PAF takımı oyuncularına da gelebilir. Meira hala bizim oyuncumuz. Hala bizle antrenmana çıkıyor. O da bizim için her oyuncu gibi önemlidir" diye yanıtladı.
Dünkü idman maçında genç bir oyuncuyu hakeme itirazı nedeniyle uyardığının hatırlatılması üzerine Korkmaz, "Ben de futbolcuyken hakemlere itiraz ettim ama saygısızlık yapmadım. Herkes hata yapabiliyor. Sahadaki karar değiştirilemiyor, biz sadece oyunumuza odaklanacağız" şeklinde konuştu. Ligde şampiyonluk barajının düştüğünü kaydeden genç teknik adam, oynadıkları maçlarla beraber düşünülen puanları yakalamak istediklerini söyledi. Sakatlığı olan Arda'nın durumunun yarın belli olacağını belirten Bülent Korkmaz, Emre Aşık'ın oynayacak durumda olduğunu dile getirdi. Uğur'un antrenmanlara başlamasından son derece mutlu olduğunu kaydeden Bülent Korkmaz, "Bir an önce iyileşmesini istiyorum. Sabri'nin yokluğunda sağ bek olarak kimi oynatacağımı söylemem, ama benim kafamda var" dedi.

RESİM EKLENMiİŞTİR

phatlhaq S.MODERATOR #
jasmina
Admin
Admin
jasmina

Kadın

MesajKonu: Geri: "Arda idol olacaktır"   "Arda idol olacaktır" EmptyPerş. Mart 05, 2009 6:19 pm

En büyük Arda Fanı Smile
http://frekans39.forummum.com
nightmare39
Co-Admin
Co-Admin
nightmare39

Erkek

MesajKonu: Geri: "Arda idol olacaktır"   "Arda idol olacaktır" EmptyCuma Mart 06, 2009 10:05 pm

haha Very Happy

doğrudur ...
jasmina
Admin
Admin
jasmina

Kadın

MesajKonu: Geri: "Arda idol olacaktır"   "Arda idol olacaktır" EmptyC.tesi Mart 07, 2009 12:20 pm

nightmare39 demiş ki:
haha Very Happy

doğrudur ...

thanks!Smile
http://frekans39.forummum.com
nightmare39
Co-Admin
Co-Admin
nightmare39

Erkek

MesajKonu: Geri: "Arda idol olacaktır"   "Arda idol olacaktır" EmptyC.tesi Mart 07, 2009 2:46 pm

önemli değil..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: "Arda idol olacaktır"   "Arda idol olacaktır" EmptyCuma Mart 27, 2009 4:37 pm

Hepiniz Ardacısınız galiba Very Happy

"Arda idol olacaktır"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda Gidiyor Mu ?
» "Aptallık ettiğimi düşünüyorum"
» Arda: Daha iyi olacağım
» "Bu akşam Süper Loto oynamayın"
» "Böyle giderse şampiyon oluruz"